Producent naszywek na ubrania i naszywek

Imar s.c. – o firmie:

Firma Imar s.c. istnieje na polskim rynku od 1993 roku i od tego też czasu zajmuje się produkcją breloków reklamowych oraz naszywek  na ubrania. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  • naszywki na buty,
  • naszywki na torebki,
  • naszywki na plecaki
  • naszywki na czapki,
  • naszywki na spodnie.

Wszystkie produkowane przez nas naszywki powstają przy użyciu techniki sitodruku, tłoczenia prądami wysokiej częstotliwości oraz mikrowtrysku PCV. Ponadto, oferujemy grawerowanie w metalach kolorowych (mosiądz, aluminium) form do tłoczeń, stempli itp.

Dzięki naszej ofercie mogą Państwo całkowicie spersonalizować wybrane przez siebie przedmioty m.in. breloki reklamowe, które z pewnością ułatwią rozreklamowanie prowadzonej przez Państwa działalności. Ponadto jesteśmy również producentem „elastomerów” (tzw. żelków).

Gadżety reklamowe produkujemy w oparciu o własne projekty oraz projekty nadsyłane przez klientów. Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie dodać do produktu logo firmy. Wykonamy wszystko, co tylko sobie Państwo wymarzą, każdy kształt i wzór.

Formularz kontaktowy

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.imarsc.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMAR S.C. S. MAJEWSKI, P. PODLASKI, Sportowa 2 A 59-500 Złotoryja, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem imarmp@poczta.fm, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Odezwiemy się z najlepiej dopasowaną propozycją dla Ciebie.

Telefon kontaktowy
76 878 37 81 Zadzwoń do nas. Oddzwonimy i zproponujemy najlepsze
rozwiązania do realizacji Twojego projektu.
Przedstawimy dogodne warunki współpracy.