Gumowy super bowl
Telefon kontaktowy i fax
76 878 37 81
Telefon mobilny
604 45 91 89
e-mail
biuro@imarsc.pl

Producent naszywek – kontakt

Każdy klient, który zdecyduje się na zrealizowanie u nas swojego projektu naszywek, breloczków, przywieszek czy naszywek na ubrania, może liczyć na indywidualne traktowanie i efekt w postaci najwyższej jakości produktów.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Postaramy się rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości i doradzić w wyborze najlepszego rozwiązania.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego zaufało nam już tylko klientów!

Zachęcamy do korzystania z usług firmy Imar!

Dane kontaktowe:

IMAR S.C.

UL. SPORTOWA 2A
59-500 ZŁOTORYJAFormularz kontaktowy

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.imarsc.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMAR S.C. S. MAJEWSKI, P. PODLASKI, Sportowa 2 A 59-500 Złotoryja, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem imarmp@poczta.fm, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Lokalizacja